×

Samir Travel

Yurtiçi Günübirlik Turlar
 • Gezi Tarihleri

  09 Kasım 2019 - 09 Kasım 2019

Hareket Saatleri Saray 23:00 Cuma - Çerkezköy 23:20 Cuma - Çorlu 00:00
Sizleri otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden alarak yola çıkıyoruz.     
Ankara'ya ulaştığımızda ilk durağımız Hititler Döneminden kalma ve Ankara'nın en hakim noktası olan Ankara Kalesini panoramik olarak görmek olacak. Ardından Ulus meydanındaki Ulus Zafer Anıtını görerek günümüzde Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak da kullanılan 23 Nisan 1920 ve 15 Ekim 1924 tarihleri arasında Cumhuriyetimiz’in ilan edildiği, İstiklal Marşı'nın kabul edildiği, Ankara'nın Başkent olduğu ve  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Cumhurbaşkanı seçildiği 1. Meclis binasını geziyoruz. Sonrasında günümüzde Cumhuriyet Müzesi olarak kullanılan 1923 yılında mimar Vedat Tek tarafından inşa edilen 2. Türkiye Büyük Millet Meclisi Binası'na gidiyoruz. 1924-60 yılları arasında Cumhuriyetimiz'in geliştiği, ATATÜRK ilke ve inkılaplarının gerçekleştirildiği bu mimarlık harikası olan bu özel ve önemli müzemizi gezdikten sonra, Etnografya Müzemizi ziyaret ediyor ve Öğlen yemeğimizi almak için AVM’de serbest zaman veriyoruz. Yemeğimizden sonra Ankara Rasattepe ( Anıttepe )'de bulunan İlk Cumhurbaşkanımız Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebedi istirahatgahı olan ANITKABİR'e geçiyoruz. Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak da alt bölümlerini gezdikten sonra Çorlu’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından, Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL HARCAMALAR
- Ulaşım
- Rehberlik
- Araç İçi İkramlar
- Seyahat Sigortası
- Çevre Gezileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HARCAMALAR
- Kahvaltı ve Yemekler
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

ÜCRET
Kişi Başı : 140,00 TL

Türk Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
53045121
IBAN :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21

Euro Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
54115468
IBAN :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Yurtiçi Günübirlik Turlar
Yurtiçi Günübirlik Turlar
Yurtiçi Günübirlik Turlar

Müşteri Hizmetleri

7 Gün / 08:30 - 21:00

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız