×

Samir Travel

Cunda - Ayvalık ve Şeytan Sofrası Turu

Yurtiçi Günübirlik Turlar
 • Gezi Tarihleri

  25 Ağustos 2019 - 25 Ağustos 2019

Sizleri 24 Ağustos 2019 Cumartesi Gece 00:00 sularında firmamızın belirlediği noktalardan alarak hareket ediyoruz. 25 Ağustos 2018 ( Pazar ) Sabah ekstra alacağımız kahvaltının ardından Bölgenin şirin adası Cunda’ya varıyor ve bu şirin adanın daracık sokaklarında adamızı keşfe çıkıyoruz. Cunda adası doğal güzelliğinin yanı sıra eski taş mimari evleri sizleri etkileyecektir. Sevim Mecdet Kitaplığı, Rahmi Koç tarafından restore edilen Taksiyarhis Kilisesini ziyaret ettikten sonra, Tarihi evleri seyre dalarken kahvelerimizi yudumlamak, fotoğraflarımızı çekebilmek ve Ege’ye özgü mevsim balıklarından yiyebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından belirtilen yerde toplanarak adadan ayrılarak Ayvalık şehir merkezine hareket ediyoruz ve burada vereceğimiz Serbest zamanımızın ardından Koyları ve Ayvalık Adalarını kuşbakışı seyredebileceğimiz Şeytan Sofrasına geçiyoruz. Bu eşsiz manzara karşısında kahvelerimizi yudumlayıp, fotoğraflarımız çektikten sonra belirtilen saat te toplanarak Çorlu’ya doğru harekete geçiyor ve Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir dahaki Turumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL HARCAMALAR
- Ulaşım
- Rehberlik
- Araç İçi İkramlar
- Seyahat Sigortası
- Çevre Gezileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HARCAMALAR
- Sabah Kahvaltısı ve Yemekler
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tekne Turu Yemek Dahil
- Ekstra Belirtilen Tur ve Organizasyonlar

Türk Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
53045121
IBAN :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21

Euro Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
54115468
IBAN :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Yurtiçi Günübirlik Turlar
Yurtiçi Günübirlik Turlar
Yurtiçi Günübirlik Turlar
Yurtiçi Günübirlik Turlar

Müşteri Hizmetleri

7 Gün / 08:30 - 21:00

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız