×

Samir Travel

Egenin Köyleri Turu

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
 • Gezi Tarihleri

1.GÜN : 4 Ekim 2019 – Cuma 
Hareket Saatleri : SARAY : 19:45 ÇERKEZKÖY : 20:15 ÇORLU : 21:00
Sizleri otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden alarak yola çıkıyoruz
2.GÜN : 5 Ekim 2019 – Cumartesi 
Sabah saatlerinde Çeşme yolu üzerinde vereceğimiz Kahvaltımızın ardından Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri, renkli sokakları, yöresel ürünleri ve rüzgâr gülleri ilginizi çekecek yerler arasındadır kısa bir turun ve serbest zamanımızın ardından Avrupa tarafından Türkiyenin ilk ve tek “ Slow Food “ köyü ilan edilen Çeşme’ye bağlı Germiyan Köyü’ne gidiyoruz. Köyde evlerin duvarlarının ve sokaklarının şahane resimlerle bezendiği göreceksiniz. Doğa ile iç içe manzara eşliğinde köy evi kafesinde çaylarımızı içtikten sonra. Oyuk festivalinin yapıldığı Barbaros köyünü ziyaret ettikten sonra Cittaslow ‘sakin şehir’ Seferihisar’a hareket ediyoruz. ‘Hızlı yaşam’ kavramından uzaklaşmak sakin ve huzurlu bir günde kendinizi bulmak istiyorsanız, ‘aynı’lıktan ve kalabalıktan uzak, Seferihisar’da doğru yerdesiniz… Yerel yemeklerine, yöresel mimarisine, geleneklerine, göreneklerine, zanaatlarına, esnafına sahip çıkan Seferihisar’da yaşamın temposundan bir süreliğine uzaklaşıyor ve güzel sokaklarında dinleniyoruz… 16. yy.’ dan kalma kale surları içinde kurulu, sahil kasabası Sığacık’ın adı günün birinde Ege’nin azgın sularına kapılan denizcilerin, gecenin koyu karanlığında bir ışık görüp ulaştıkları limana sığacık, sığınacak yer demelerinden gelir. Sığacık’ta ilk dikkatimizi çeken girişte bulunan bakkalın bahçesinde yıllara tanıklık etmiş, asırlık ağaç oluyor. Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni ve çoğunluğu kerpiçten yapılmış evler ile içinde kurulmuş yaşamları gördükten ve   Serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek İzmir’de bulunan hotelimize geçiyoruz. Akşam yemeği Hotelimizde
3.GÜN : 06 Ekim 2019 – Pazar
Hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından Foça’ya doğru harekete geçiyoruz Foça'ya 10 km. kala yol kenarında yükselen  Kaya Anıt Mezarı  Taş Ev’i ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından bir aile kaya mezarı özelliği taşıyan, uzun bir yoldan ve iki mezardan oluşan Şeytan Hamamı'na doğru yola çıkıyoruz. Şeytan Hamamını gördükten sonra keyifli Foça Turu'muza  Tarihi Beş Kapılar Kalesi, Kayalar Camii’ni ve Foça'nın güney batısındaki Kale Burnu'nda yer alan  Ceneviz Kalesi’ni ziyaret ettikten sonra Öğlen Yemeği ( Ekstra ) için vereceğimiz serbest zamanımızın ardından. Ayvalık’a doğru  hareket ediyoruz Bölgenin şirin adası Cunda’ya vardıktan sonra bu şirin adanın daracık sokaklarında adamızı keşfe çıkıyoruz. Cunda adası doğal güzelliğinin yanı sıra eski taş mimari evleri sizleri etkileyecektir. Sevim Mecdet Kitaplığı, Rahmi Koç tarafından restore edilen Taksiyarhis Kilisesini ziyaret ettikten sonra, Tarihi evleri seyre dalarken kahvelerimizi yudumlamak, fotoğraflarımızı çekebilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından belirtilen yerde toplanarak Çorlu’ya doğru harekete geçiyor ve Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Ulaşım 
- Araç İçi İkramlar 
- Çevre Gezileri
- 1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama 
- Rehberlik
- Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Hotel harici alınan Kahvaltı ve Yemekler
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirlenen Organizasyonlar


Türk Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
53045121
IBAN :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21

Euro Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
54115468
IBAN :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar

Müşteri Hizmetleri

7 Gün / 08:30 - 21:00

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız