×

Samir Travel

Uçaklı Karadeniz Yaylaları Turu

Yurtiçi Konaklamalı Turlar
 • Gezi Tarihleri

  01 Eylül 2019 - 05 Eylül 2019

TUR PROGRAMI
1.Gün : 1 Eylül 2019 Pazar : 
Sabah saatlerinde otobüsümüzle firmamızın belirlediği yerlerden sizleri alarak Trabzon’a hareket etmek üzere İstanbul havaalanına ulaşıyoruz, Trabzon havaalanında rehberimizle  buluşup Kahvaltımızı alacağımız mekanımıza geçiyor ve  Kahvaltımızın ardından Trabzon şehir merkezinde bulunan Atatürk Köşkünü geziyor Yolumuz üzerinde Çay fabrikası ziyaretimizi yapıp. Çayın tarladan soframıza nasıl geldiğini öğreniyor çay alışverişimiz için serbest zamanımızın ardından Rize'nin Fındıklı İlçesi Çağlayan Köyüne geçiyor tarihi Laz Konaklarını gezimizi tamamladıktan sonra sakin şehir olan Artvin'e hareket ediyoruz. Artvini yüksekten gören Atatepeden manzaraya karşı fotoğraflarımızı çektikten sonra Hotelimize geçiyoruz. 

2.Gün : 2 Eylül 2019 Pazartesi : 
Sabah güzel bir  güne uyanıp  merhaba diyoruz. Hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından İlk olarak Borçka İlçesine geliyor Karagöl'e çıkıyoruz. Göl etrafındaki serbest zamanımızın ardından Klaskur Yaylasına ve daha sonrada Heba Yaylasına çıkıyoruz. Yaylalardaki Kısa bir yürüyüşün ardından,  köy sofrasında yöresel yemeğimizi alıyoruz. Öğlen yemeğimizi aldıktan sonra bir diğer güzel yer olan Macahel Yaylasına hareket ediyoruz. Vakit durumumuza göre Maral Şelalesini geziyor ve bugünkü programımızı tamamlayıp hotelimizin bulunduğu Macahel Vadisindeki otelimize geçiyoruz.

3.Gün : 3 Eylül 2019 Salı : 
Sabah güzel bir Macahel manzarasıyla uyanıp Hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından Borçka'ya hareket ediyor ve buradan Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Ardeşen ilçesine geliyor. Fırtına Vadisi boyunca ilerliyor ve burada Rafting Molası veriyoruz. Rafting bitimi Çamlıhemşin'de Sevdaluk Dizisinin çekildiği Çinçiva Köyü ve Köprüsünü gezip, Zilkale'ye hareket ediyoruz. Tarihi bir Kervansaray gibi heybetli duran Zilkaleyi gezip Palovit Şelalesine geçiyoruz şelalemizde resimlerimizi resim çekinip Ayder Yaylasındaki hotelimize geçiyoruz. 

4.Gün : 4 Eylül 2019 Çarşamba : 
Sabah güzel bir Ayder Yaylasından herkese merhaba Hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından  Ayder Yaylasının daha yukarısında bulunan Kavrun Yaylasına çıkıyor serin sularında ayaklarımızı dinlendiriyoruz. Ardından manzarada resim çekinip Avusor Yaylasına geçiyoruz. Kendi elektriğini üreten bu Laz yaylasından yukarıkı göle yürüyüş yapabiliriz Yürümek isteyen misafirlerimiz ile 1 saatlik bir yürüyüş ile göle ulaşıp mola veriyoruz. Ardından Ayderi daha yukarıdan görebileceğiniz Huser Yaylasına geçip Ayderi gözlemliyoruz. Sonrasında Mucit Amcanın tesisinde  Öğle yemeğimizi alıyoruz. Alabalık Salata Mısır Ekmeği Muhlama ve Tatlı olarak Laz Böreği Rizede Yöresel ürünlerin satıldığı Tekpa Satış fabrikasında alışveriş yapıp Otelimizin bulunduğu Sultan Murat Yaylasına geçiyoruz. 

5.Gün : 5 Eylül 2019 Perşembe : 
Sabah yayla havasında uyanıp kahvaltımızı alıyoruz. Uzungöl'ü daha yukarıdan görebileceğimiz Karaster Yaylasına çıkıyoruz. 2300 m rakımda yapacağımız yayla gezisi ilginç bir hava verecektir. Ardından  Sürmenede Bıçak alışverişimizi ve Trabzon Akçaabatta öğle yemeğimizi aldıktan sonra. Ayasofya gezimizi yapıyoruz. Ayasofya gezimizide tamamladıktan sonra gümüş alışverişimizi yaparak. Uçak Saatimize kadar serbest zaman veriyoruz zamanımızın dolmasına istinaden dönüş için Trabzon havaalanından uçağımıza binerek öncelikle İstanbul ve burada bizi bekleyen otobüsümüze binerek burdan Çorlu’ya doğru harekete geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Çevre Gezileri Ulaşım
* Türk Hava Yolları Uçak Bileti Gidiş Dönüş  
* Havaalanı Aktarma Ücreti
* 4 Gece Yayla Otel Konaklama Yarım Pansiyon
* Rehberlik

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm öğlen yemekleri ve Hotel Harici Alınan Kahvaltılar. 
* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

FİYATLAR:
2 ve 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı: 1.950,00 TL

Türk Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
53045121
IBAN :
TR49 0006 7010 0000 0053 0451 21

Euro Lirası Hesabı

Hesap Adı :
SAMİR SEYAHAT ACENTASI TURİZMCİLİK ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Şube Adı :
ÇORLU MEYDAN ŞUBESİ ( 1298 )
Hesap No :
54115468
IBAN :
TR84 0006 7010 0000 0054 1154 68
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 • İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden By Samir Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda By Samir Travel'ın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım ,konaklama ,çevre gezileri vb .haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar

Müşteri Hizmetleri

7 Gün / 08:30 - 21:00

0 282 654 19 95

Destek ve Rezevasyon Hattı

0 541 324 54 00

Whatsapp Hattımız